Boże narodzenie

Do Świąt Bożego Narodzenia zostało:
Idealny prezent dla Niego

Boże Narodzenie to okres wyjątkowy. Nie tylko dlatego, że celebrujemy je w specjalny sposób, ale też dlatego, że w Wigilię możemy obdarować ukochaną osobę.

Lubimy dostawać prezenty, ale jak wynika z badań ponad połowa Polaków lubi je też wręczać. Szczególnie dotyczy to kobiet, które często przyznają, że nawet wolą wręczać upominki niż je dostawać.

Co Panie kupują swoim mężczyznom i jaki powinien być ten wyjątkowy prezent na święta? Kobiety zgodnie twierdzą, że znalezienie odpowiedniego prezentu jest naprawdę trudnym zadaniem. Głównie dlatego, że Panie nadają podarunkowi dla swojego mężczyzny specjalne znaczenie. Przede wszystkim chcą nim podkreślić więź, jaka łączy je z ukochanym, no i oczywiście sprawić mu nim dużo radości.

Jak widać idealny prezent dla Niego to niełatwa sprawa. Czego nie kupować? Jeśli chcemy podkreślić uczucie, które nas łączy z wybranym mężczyzną, na pewno nie powinnyśmy kupować prezentu w formie skarpet czy rękawiczek. Owszem są to prezenty praktyczne, ale dość banalne.

Co możemy zatem kupić?

Jeśli nasz mężczyzna lubi czytać, sympatycznym podarunkiem będzie książka ulubionego autora, zwłaszcza jeśli jakaś jego nowość pojawiła się akurat na rynku wydawniczym. Sprawdź też jaki gatunek literacki przeważa na półce Twojego ukochanego i w takim też możesz poszukać lektury. Wielu Panów lubuje się bowiem książkach historycznych czy fantastyce.

Szybka pożyczka na święta? OK Money - oferta promocyjna

Podobnie rzecz ma się z płytami muzycznymi i filmami na DVD. Jeśli Twój mężczyzna lubi sensację w stylu Jamesa Bonda z pewnością przyjemność sprawi mu Kolekcja Agent 007 - Daniel Craig. Jeśli natomiast lubi specyficzny humor brytyjski - Perełki Monty Phytona na DVD to coś dla niego. Ważne, aby to było coś, co będzie mówiło: "znam Cię i wiem, co lubisz".

Nie zostawiaj zakupów świątecznych na ostatnią chwilę - prezent dla niego powinien być przemyślany. Wcześniej możesz też liczyć na korzystniejsze ceny, które tuż przed Wigilią potrafią nieźle wzrosnąć. Ponad to kupowanie "na szybko" i w stresie nie sprawi Ci żadnej przyjemności.