Boże narodzenie

Do Świąt Bożego Narodzenia zostało:
Idealny prezent dla Niej

Święta Bożego Narodzenia już niedługo. Choinka, Wigilia, no i prezenty... Jeśli jesteś facetem i masz do obdarowania ukochaną kobietę, to wiedz, że czeka Cię trudne zadanie. Ale nie martw się. Postaramy się doradzić.

Przede wszystkim nie zostawiaj zakupów na ostatnią chwilę. Im szybciej zaczniesz myśleć o prezencie pod choinkę dla swojej ukochanej, tym lepiej. W gorączkowym szale zakupów tuż przedświątecznych najczęściej kupujemy największe buble. A chyba chcesz, aby święta upłynęły w miłej atmosferze.

Zastanów się, co lubi robić Twoja ukochana kobieta, jak spędza wolny czas, jak się relaksuje. Jeśli jej hobby to fotografia, fajnym i niedrogim pomysłem na prezent może być modne, kolorowe etui na aparat bądź też statyw do aparatu, co pozwoli jej i robić zdjęcie i jednocześnie na nim być. Jeśli Twoja ukochana jest tak zwaną "gadżeciarą" - interesuje się wystrojem wnętrz, lubi rzeczy o ciekawym designie, z pewnością będzie chciała dostać coś oryginalnego, co będzie mogła ustawić na eksponowanym miejscu w mieszkaniu i chwalić się tym przed znajomymi. Przykładem może tu być chociażby Wazon SWING - oryginalny i niepowtarzalny.

Jeśli Twoja żona czy dziewczyna dużo czyta, podpatrz, co przeważa u niej na półce: jacy autorzy, jaka tematyka. Kup jej coś w tym tonie, najlepiej najnowszą powieść ulubionego autora. Dasz tym dowód, ze wiesz, czym się interesuje i co lubi. Podobnie z muzyką - jeśli nie ma sprecyzowanego gustu muzycznego, możesz kupić jej coś popowo-rockowego, jak ekskluzywną edycję płyty Rihanny "Unapologetic".

Czego nie kupować? Jeśli nie znasz dokładnych wymiarów dziewczyny, nie kupuj bielizny, bo istnieje wysokie prawdopodobieństwo rozczarowania prezentem.

Pożyczka gotówkowa z gwarancją najniższej raty

Kosmetyki: kremy, mleczka, balsamy też nie są dobrą opcją na prezent bożonarodzeniowy, bo dla kobiety są "bezosobowe", zbyt neutralne jak na Waszą bliska więź. Wyjątek stanoią tu perfumy - i te ulubione, ale też i te, które wybrałeś specjalnie dla Niej. Może woda perfumowana Chanel Coco Mademoiselle - to odświeżona wersja klasycznej Coco Chanel - zapachu uwielbianego przez większość kobiet. Drugi kosmetyczny wyjątek to elegancki zestaw kosmetyków Makeup Trading Adore. Takie pudełko pełne błyszczyków, cieni, aplikatorów i róży kocha każda kobieta.

Prezent dla Niej to ważna sprawa. Nietrafiony jest najskuteczniejszym sposobem na popsucie Wam wieczoru wigilijnego. Przy jego wyborze postaraj się być mniej praktyczny, a bardziej romantyczny.