Boże narodzenie

Do Świąt Bożego Narodzenia zostało:
Pożyczka na święta. Gdzie dostaniemy ją najszybciej?

Święta Bożego Narodzenia wiążą się z wieloma wydatkami: prezenty, potrawy wigilijne, podróże do rodziny. Wielu Polaków zamierza sfinansować je z oszczędności, jednak tuż przed Wigilią może okazać się, że wbrew wcześniejszym założeniom, pieniądze już się skończyły. Co zrobić?

Wyjściem z sytuacji może okazać się pożyczka na święta. Gdzie i jak uzyskamy ją najszybciej? Najlepiej najpierw udać się do banku, w którym mamy założone konto, na które wpływają nasze dochody. Nasz bank z racji tego, że zna nasze wpływy i wydatki oraz że korzystamy już z przynajmniej jednego jego produktu, może nam zaoferować lepsze warunki pożyczki. Już teraz porównywarki kredytów gotówkowych w Internecie dzielą oferty na zwykłe oraz te dla stałych klientów.

Pekao - Pożyczka Ekspresowa

Jednakże oczywiście warto porównać też oferty innych banków, aby być pewnym że dostaliśmy najlepszą ofertę. Do tego celu możemy również wykorzystać porównywarki kredytów gotówkowych dostępne w internecie. Najszybciej załatwimy pożyczkę również przez Internet, wypełniając formularz kontaktu. Wystarczy wypisać swoje dane osobowe, aby konsultant z banku mógł się z nami skontaktować.

O co pytać, jak zadzwoni konsultant? Przede wszystkim podać mu przyjęte przez nas kryteria kredytu: jego wysokość oraz okres. I najważniejsze - poprosić go o wyliczenie całkowitego kosztu kredytu, łącznie z prowizją banku oraz ubezpieczeniem kredytu, które w niektórych ofertach może być obowiązkowe. Zazwyczaj najszybciej pożyczkę na święta otrzymamy nie w bankach, a w instytucjach finansowych im podobnych, nie podlegających Komisji Nadzoru Finansowego i Rekomendacji T, a więc mogą udzielić pożyczki każdemu, bez sprawdzania czy będzie on w stanie ją spłacić.

Alior Bank - Pożyczka gotówkowa z gwarancją najniższej raty

Instytucje takie same oceniają ryzyko udzielenia kredytu i jednocześnie ryzyko to sobie wyceniają. Stąd też pożyczkę uzyskamy tam szybko, ale z wysokim oprocentowaniem.