Boże narodzenie

Do Świąt Bożego Narodzenia zostało:
Pożyczka gotówkowa na święta

Co roku banki odnotowują zwiększone zainteresowanie ofertami kredytów gotówkowych tuż przed świętami. Wówczas to przygotowują specjalne oferty pożyczek na święta. Czym różnią się one od zwykłego kredytu gotówkowego?

Właściwie… niczym. Tak naprawdę pożyczka gotówkowa na święta nie różni się niczym od kredytu gotówkowego dostępnego na co dzień. Jest tylko ładnie opakowana marketingowo, czyli reklamowana jako gotówka na świąteczne wydatki. Owszem, przed świętami możemy czasami liczyć na korzystniejsze warunki czy upominek w prezencie, ale i na zwykłym kredycie gotówkowym i na pożyczce świątecznej bank musi zarobić.

Potrzebujesz szybkiej i wygodnej pożyczki na dowolny cel? Ekspres Kasa to rozwiązanie dla Ciebie!

Zanim zaczniesz porównywać oferty w internecie, musisz wiedzieć, czego chcesz, a wiec zastanów się: jakiej wysokości pożyczki potrzebujesz, w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić, tak aby miesięczna rata nie była dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem i w jakiej walucie, jednak musisz wiedzieć, że niewiele już banków udziela kredytów w obcych walutach. Ta wiedza, czego potrzebujesz i na co Cię stać przyda Ci się również podczas rozmowy z konsultantem w banku.

Trzymaj się z góry ustalonych założeń - Polacy lubią wydawać na święta dużo pieniędzy i obchodzić je hucznie, jednakże pamiętaj, że pożyczkę na święta podobnie jak i inny kredyt konsumencki przyjdzie Ci spłacać. Podczas rozmowy z konsultantem czy doradcą pytaj o całkowity koszt pożyczki, w tym prowizję banku, odsetki, ubezpieczenie, jeśli jest obowiązkowe oraz koszty przyznania kredytu.

VIA SMS PL - Pierwsza Pożyczka 0%

Z ostatniego raportu Narodowego Banku Polskiego wynika, że właśnie pod koniec roku banki zamierzają zaostrzyć kryteria przyznawania kredytów gotówkowych. Warto więc być pewnym, czy na pewno nas stać na kredyt gotówkowy na święta. Musimy zatem policzyć swoją zdolność kredytową. Do tego celu możemy wykorzystać kalkulatory dostępne w internecie.